ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 15 жовтня 2015 р.

МОЗ готує новий позов проти компанії, яка не поставила ліки від від ВІЛ/СНІД


ukrinform.ua: Міністерство охорони здоров'я готує новий позов проти ТОВ «Фіоліс Трейд ЛТД», яке є наступником  ТОВ «Вектор Фарма», за зрив поставок 100-відсотково оплачених ліків для хворих на ВІЛ/СНІД.

Про це у розмові з кореспондентом Укрінформу у вівторок заявила перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександра Павленко.

"Поставок ліків немає, і з ними (ТОВ «Фіоліс Трейд ЛТД». - Ред.) знову велика проблема. 26 жовтня у нас спливає позовно-претензійний термін, після цього ми будемо подавати позовну заяву до суду, тому що часу на доброчесні очікування вже не залишилося ", - сказала вона.

Павленко повідомила, що з метою захисту інтересів пацієнтів на час з'ясування через суд стосунків з  недобросовісною компанією міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі ініціював переговори з Глобальним фондом.

"Уже є домовленість, що вони оцінять, в який спосіб зможуть перекрити потребу в ліках для українських хворих", - повідомила перший заступник міністра.

Вона уточнила, що індійську компанію-виробника ліків проти ВІЛ/СНІД міністерство "нікуди не відпускає", тому що зацікавлене в подальшій співпраці з ним.

За словами Павленко, наразі через Глобальний фонд  "іде пропозиція заплатити, а щодо поставок ліків в Україну ми тримаємо на контролі саме індійського виробника".

У грудні минулого року ТОВ «Вектор Фарма», яке віднедавна перейменувалось у «Фіоліс Трейд ЛТД», отримало замовлення МОЗ на антиретровірусні препарати на 52,65 млн грн. За товар було здійснено 100% передоплату, а ліки мали бути поставлені до 21 червня цього року.

У березні 2015 р. «Вектор Фарма» звернулася до Міністерства охорони здоров’я з пропозицією укласти додаткову угоду і збільшити вартість товару до 62,86 млн грн у зв'язку з тим, що через зростання курсу долара і обмеженням НБУ операцій на валютному ринку не могла придбати долари для розрахунків із виробником медпрепаратів. Однак МОЗ на це не погодилося, і «Вектор Фарма» подала на відомство в суд.

Після подачі судового позову «Вектор Фарма» змінила назву на «Фіоліс Трейд ЛТД».

Суд відмовив у позові «Фіоліс Трейд ЛТД» («Вектор Фарма»), звернувши увагу на те, що фірма звернулася до замовника з пропозицією перегляду ціни вже після повної передоплати товару.

http://www.ukrinform.ua/rubric-society/1897545-moz-gotue-noviy-pozov-proti-kompaniji-yaka-ne-postavila-liki-vid-vil-snid.html

Немає коментарів: