ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 15 жовтня 2015 р.

У Львові запровадили електронні медичні картки


Сьогодні у Львові стартував новий проект, який запроваджує електронну медичну картку пацієнта.
Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Львів став другим містом в Україні, де ввели такий проект.

Радниця міського голови Львова Яніка Мерило зазначила, що електронно-медична картка дасть змогу лікарям і медперсоналу віддалено переглядати історію хвороби пацієнта. До неї також заноситимуть діагноз та дані клінічних досліджень, а це пришвидшить та покращить медичну допомогу.

Картка дасть можливість пацієнту замовляти цифровий рецепт та отримати певні види довідок. Він зможе навіть записатись на прийом до лікаря.

Якщо людина, за її словами, отримує ліки кожного місяця, то її не потрібно чекати рецепт в черзі, а можна одразу йти до аптеки. Вона додала, що полегшить життя і медикам і пацієнтам.

"До прикладу, якщо ти кожного місяця маєш отримувати певні ліки, то тобі не треба буде знову і знову стояти в черзі – ти зможеш одразу прийти в аптеку й отримати той рецепт, який ти замовив через Кабінет мешканця. Це важливо не лише для пацієнтів, а й для лікарів, адже вони матимуть змогу бачити історію хвороби, зроблені рентгени та аналізи. Це даватиме їм більш комплексну картину, що означає і більш точний діагноз. Також це допоможе отримати відповідні довідки: скажімо, якщо вам потрібно оновити водійські права, то для чого ще раз здавати ті аналізи, які ви вже здавали незадовго до цього? І що також важливо – картка даватиме можливість записатися на прийом до лікаря», – зазначила Яніка Мерило.

http://goloskarpat.info/society/561eb53c883dc/

Немає коментарів: