ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 13 жовтня 2015 р.

Мінохорони здоров’я домовилося з ЮНІСЕФ про закупівлю ліків


Міністерство охорони здоров’я України підписало меморандум про надання послуг із закупівлі ліків із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Про це йдеться в повідомленні прес-служби МОЗ.

Повідомляється, що договори з двома іншими міжнародними контрагентами – ПРООН та Crown Agents – знаходяться на останній стадії узгодження, підписання планується найближчим часом.

«Ми можемо запевнити, що, незважаючи на всі перешкоди, частина ліків на понад 2 млрд грн ми все-таки купимо через міжнародні організації», – повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець.

Крім того повідомляється, що уряд постановою № 787 від 8 жовтня визначив перелік лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються через міжнародні програми в 2015 році. Цей перелік доступний на сайті Кабміну.

Юлія Поліковська
http://zaxid.net/news/showNews.do?minohoroni_zdorovya_domovilosya_z_yunisef_pro_zakupivlyu_likiv&objectId=1369001

Немає коментарів: