ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 28 жовтня 2015 р.

МОЗ і ПРООН підписали договір на постачання ліків на 620 мільйонів гривень


Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі підписав договір із Програмою розвитку ООН на постачання ліків на суму 620 мільйонів гривень.

У рамках договору в Україну поставлять препарати за державними програмами, зокрема, на лікування й діагностику туберкульозу, ВІЛ-СНІДу, дитячої гемофілії, орфанних захворювань, а також гепатиту В і С.

«Сьогодні відбувається історична подія, МОЗ підписує дуже важливий контракт з ПРООН на закупівлю лікарських засобів на сумупонад 620 мільйонів гривень. Ми дякуємо ООН за підтримку України і за готовність разом працювати не тільки над закупівлею лікарських засобів, а й допомагати змінювати всю систему закупівель лікарських засобу в Україні, щоб зробити її прозорою й ефективною», – цитує прес-служба МОЗ міністра охорони здоров’я Олександр Квіташвілі.

За даними МОЗ, усього на міжнародні закупівлі заплановано винести 12 національних програм на загальну суму два мільярди 197 мільйонів гривень. У рамках підписаного Меморандуму з ЮНІСЕФ заплановано закупівлю вакцин і антиретровірусних препаратів на суму 827 мільйонів гривень. Також заплановано, що закупівля онкологічних й онкогематологічних препаратів, а також хіміопрепаратів, радіологічних препаратів та препаратів супроводу онкологічних хворих буде здійснюватися через Crown Agents, договір з якими перебуває на останній стадії погодження, на суму 750 мільйонів гривень.

http://www.radiosvoboda.org/content/news/27329863.html

Немає коментарів: