ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 19 жовтня 2015 р.

Тіньовий обіг коштів у лікарнях за рік становить від 60 до 65 млрд. гривень, - думка


Експерти підрахували, що тіньовий обіг коштів у лікарнях за рік становить від 60 до 65 млрд. гривень. Про це на форумі з охорони здоров’я повідомив голова ради Української федерації роботодавців охорони здоров’я Володимир Загородній.

«Експерти підрахували, що нелегальні оплати, які здійснюють пацієнти в державних лікарнях, становлять від 60 до 65 млрд. грн.», – сказав Загородній.

Водночас він повідомив, що консолідовані витрати на охорону здоров’я за рік становлять від 110 до 115 млрд. грн.

«Річний державний бюджет на охорону здоров’я становить 46 млрд. грн. Інші кошти в лікарнях громадяни платять з власної кишені, купуючи ліки і оплачуючи додаткові послуги», – розповів він.


http://news.finance.ua/ua/news/-/360917/tinovyj-obig-koshtiv-u-likarnyah-za-rik-stanovyt-vid-60-do-65-mlrd-gryven-dumka

Немає коментарів: