ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 13 жовтня 2015 р.

Кабмін спрямував 2,8 млн грн на реорганізацію Держслужби з лікарських засобів


Більш як половину цієї суми буде спрямовано на оплату праці працівників Держслужби.

Держказначейству наказано здійснити перерозподіл коштів одразу ж після набрання чинності постанови.

Кабінет міністрів України перерозподілив бюджетні асигнування на фінансування програм Секретаріату Кабінету міністрів і спрямував 2,8 млн грн на реорганізацію Державної служби з лікарських засобів. Як зазначається в розпорядженні №1041, більш як половину цієї суми, а саме 1,8 млн грн, які буде спрямовано на оплату праці працівників Держслужби.

Держказначейству наказано здійснити перерозподіл коштів одразу ж після набрання чинності постанови.

Як повідомляв УНІАН, у вересні 2014 року Кабінет міністрів у рамках оптимізації роботи органів виконавчої влади ліквідував ряд інспекцій, агентств, державних служб. Зокрема, йшлосі про ліквідацію Державної інспекції сільського господарства, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби і ряду інших органів, включаючи Пробірну службу, Держінвестпроект та Держінспекцію з контролю за цінами. Реорганізації підлягали Держслужба з лікарських засобів, Держслужба з контролю за обігом наркотиків і ряд інших відомств.


http://4esno.com.ua/kabmin-spryamuvav-28-mln-grn-na-reorganizaciyu-derzhsluzhbi-z-likarskix-zasobiv/

Немає коментарів: