ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 27 жовтня 2015 р.

Уряд підтримав скасування додаткового імпортного збору з січня 2016 р.


21 жовтня під час засідання Уряду схвалено рішення щодо скасування додаткового імпортного збору з 1 січня 2016 р. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

«Як ми і обіцяли бізнесу, з 1 січня 2016 р. тимчасовий імпортний збір у розмірі 5 і 10%, який допоміг нам стабілізувати платіжний баланс держави, буде скасовано», — повідомив міністр.

Відповідний законопроект «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті ХІІ Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року» буде направлено до Верховної Ради України найближчим часом.

Нагадаємо, що додатковий імпортний збір запроваджено Законом України від 28.12.2014 р. № 73-VIII «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті ХІІ Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року» з 25 лютого 2015 р. строком на 12 міс.

Також зазначимо, що, як раніше повідомляло Міністерство фінансів України, одним з пріоритетних напрямів податкової реформи визначено скасування імпортного збору з 1 січня 2016 р.

За матеріалами www.me.gov.ua

http://www.apteka.ua

Немає коментарів: