ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 17 вересня 2015 р.

Перелік медикаментів на лікарняних складах Одещини тепер можна переглянути онлайн
Перелік медичних препаратів, які закуповуються за державний кошт, тепер можна переглянути у вільному доступі в інтернеті. Також список безкоштовних медикаментів буде розміщено в реєстраційних та приймальних відділеннях кожного медичного закладу Одеси та області. Інформація буде оновлюватися щотижнево. Про це під час прес-конференції повідомило керівництво Одеської ОДА та благодійного фонду «Пацієнти України».

«Ми не вірили, що таке може відбутися в Україні. Ціла область відкрила дані про те, на що витрачаються гроші, і кожен хворий знає, чи є зараз конкретні ліки в доступі чи ні», – пояснює Дмитро Шерембей, очільник благодійного фонду «Пацієнти України».

Активіст наголошує, що якщо лікар відмовляється видавати препарати, які є на складі медичного закладу, він буде зобов’язаний надати письму відповідь про причину такого рішення, а пацієнт зможе поскаржитися на дії лікаря.

Однак в лікарні повідомляють, що ліків на всіх не вистачить. «Протягом доби до лікарні потрапляє близько 150 людей. Якщо усі ці 150 чоловік забезпечити препаратами, то наших збережень зі складу вистачить лише на 3-5 днів», – говорить провізор Одеської обласної клінічної лікарні Світлана Карпусь.

Дані щодо ліків, які закуповуються за кошти державного та місцевого бюджетів та мають видаватися пацієнтам безкоштовно, можна переглянути на сайті liky.odesa.ua.

http://hromadske.od.ua/perelik-medikamentiv-na-likarnyanih-skladah-odeshhini-teper-mozhna-pereglyanuti-onlajn/


Немає коментарів: