ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 15 вересня 2015 р.

Дехто з фармвиробників спонсорує терористів?


Одна з фармацевтичних фірм, що постачають ліки в аптеки України направляла виручку від продажів на підтримку терористів.

Про це стало відомо в результаті слідства в рамках кримінальної справи про фінансування тероризму, розпочатого Головним управлінням СБУ в Київській області.

Як виявилося, фірма «Ніко»,що займається реалізацією ліків була зареєстрована в Макіївці, але після початку бойових дій на Донбасі головний офіс компанії переїхав до Києва.
У той же час керівництво «Ніко» відкрило ряд дочірніх фірм, серед яких «НІКАФАРМ» і «Донбассфарм», розташованих на територіях, підконтрольних ДНР. Ці фірми займаються виробництвом лікарських засобів і продають їх в місцевих аптеках, а також через лінію розмежування переправляють в Київську область, у м Вишневе на склади «Ніко». Звідти препарати відправляються в аптеки по всій Україні.

Грошові кошти отримані від продажу ліків компанії «Ніко» спрямовуються на розвиток «Донбассфарм» і «НІКАФАРМ», які платять податки в так звані ДНР і ЛНР, а також здійснюється матеріальна підтримка угруповань, окупованої Макіївки.

Для проведення розслідування Головне управління СБУ Києва попросило дозволу у Печерського суду провести перевірку діяльності «Ніко». Однак, суддя Лариса Цокол відхилила клопотання силовиків, вирішивши що подібна перевірка не грає вирішальної ролі в розслідуванні справи про фінансування терористичних організацій.

Нагадаємо, що раніше Апеляціонній суд Києва скасував арешт на майно «Ніко», накладений Печерським судом.

http://slavpeople.com/ua/article/1703-ukrainskie-apteki-sponsiruyut-teroristov

Немає коментарів: