ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 30 вересня 2015 р.

Швейцарська компанія придбала перспективний український фармацевтичний завод


Лідер передових технологій у сфері фармацевтики швейцарська компанія Acino придбала українську компанію Pharma Start - великого виробника ліків в Україні. Тепер остання увійде в топ-10 фармацевтичних компаній України.

Новину повідомила експерт у сфері інвестицій Яника Мірило, передає «Преса України».

Після злиття з Acino український фармацевтичний завод очікують великі перспективи.

«Pharma Start увійде в топ-10 українських фармацевтичних компаній з часткою ринку 1,2%. У підприємства 426 співробітників в Україні, з яких близько 200 працюють в її головному управлінні та на сумісному заводі в Києві», - стверджує Мірило.

Згідно з її даними, виробництво Pharma Start зосереджено на медичних препаратах, використовуваних для лікування центральної нервової системи та кардіології. Також компанія заробляє на позабіржових сегментах. Компанія охоплює весь спектр поширення препаратів: від їх розробки і виробництва до просування на ринку.

«18 препаратів з 35 серед топ-5 у відповідних категорій INN (міжнародне непатентоване найменування). Розподіл здійснюється через ряд великих оптових дистриб'юторів. Компанія має понад 200 постійних медичних представників, які займаються просуванням продукції Pharma Start. В основному власні бренди (в першу чергу - загального типу, виробляються і продаються під власною торговою маркою компанії)», - розповіла про компанію Яника Мірило.

Вона також зазначає, що якість ліків Pharma Start відповідає стандартам Європейського Союзу. Крім того завод має сертифікат GMР.

Нагадаємо, в четвер 24 вересня на українському газовому ринку почали роботу два західні трейдери.

http://uapress.info/uk/news/show/97779

Немає коментарів: