ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 3 вересня 2015 р.

Квіташвілі: Немає гарантій, що поліовірус у Закарпатській обл. не мутує, його вивчить ВООЗ


Поширенню сприяє низький рівень вакцинації

Немає гарантій, що поліовірус, виявлений в Закарпатській області, не мутує, його більш детально вивчить Всесвітня організація охорони здоров'я. Про це заявив глава Міністерства охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, передає УНН.

"Діагнози лікарів з приводу гострого млявого паралічу у дітей вірні, тут немає ніяких протиріч, але немає гарантій, що вірус не мутує і не буде поширюватися. Ці конкретні випадки будуть розслідувані ВООЗ більш детально. Але не реагувати, а тим більше замовчувати цю ситуацію, враховуючи такий низький рівень вакцинації в країні, не можна", - заявив міністр.

Зазначимо, глава Держепідслужби в Закарпатській обл. заявив, що лабораторні аналізи матеріалу, забраного у дітей з діагностованим млявим паралічем, показали, що причиною хвороби став поліовірус, який розвивається у нещеплених організмах, однак це не вірус поліомієліту.

У МОЗ запевнили, що наступного тижня в регіони України надійде близько 600 тис. доз вакцини від поліомієліту.

http://ua.112.ua/suspilstvo/kvitashvili-nemaie-harantii-shcho-poliovirus-u-zakarpatskii-obl-ne-mutuie-ioho-vyvchyt-vooz-255862.html

Немає коментарів: