ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 17 вересня 2015 р.

МОЗ розкрило пропозиції торгів на закупівлю лікарських засобів для лікування муковісцидозу


Відбулося розкриття пропозиції конкурсних торгів за процедурою закупівлі лікарських засобів для лікування дітей, хворих на муковісцидоз. Про це УНН повідомили в прес-службі МОЗ.

15 вересня пройшла процедура розкриття поданих пропозицій конкурсних торгів по оголошеній МОЗ України процедурі закупівлі лікарських засобів для лікування дітей, хворих на муковісцидоз.

Лот № 1 — Панкреатин, кишковорозчинні (гастрорезистентні) гранули, мікрогранули в одній капсулі, 10 000 ОД.

Лот № 2 — Панкреатин, кишковорозчинні (гастрорезистентні) гранули, мікрогранули в одній капсулі, 25 000 ОД).

До МОЗ України було подано та зареєстровано лише одну пропозицію конкурсних торгів від наступного учасника: Товариство з обмеженою відповідальністю “БАДМ-Б”.
За результатами проведеної процедури складено протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, який буде оприлюднено на веб-порталі “Вісник державних закупівель” відповідно до вимог статті 10 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

Джерело: УНН

http://www.unn.com.ua/uk/news/1501659-moz-rozkrilo-propozitsiyi-torgiv-na-zakupivlyu-likarskikh-zasobiv-dlya-likuvannya-mukovistsidozu

Немає коментарів: