ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 29 вересня 2015 р.

МОЗ контролює фармацевтична мафія – Саакашвілі


Контроль над Міністерством охорони здоров'я України знаходиться в руках у фармацевтичної мафії.

Про це в ефірі "5-го каналу" заявив голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі.
"Я добивався, щоб, припустимо, фармацевтична мафія не контролювала Міністерство охорони здоров'я. То одна мафія контролює, то інша. Українці платять занадто багато", - вважає Саакашвілі.

На запитання журналістки: "Чи можете ви назвати імена мафії, яка контролює Міністерство охорони здоров'я?", він відповів: "Зараз, наскільки я розумію, Дарницька фармацевтична компанія - вони взяли верх. До цього були інші".

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів завершив розслідування в Міністерстві охорони здоров'я і готує пропозиції щодо притягнення до відповідальності посадовців МОЗу.

http://www.pravda.com.ua/news/2015/09/17/7081609/

Немає коментарів: