ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 30 вересня 2015 р.

Київ проведе перевірку щодо закупівлі ліків за завищеними цінами


У КМДА проведуть службову перевірку щодо придбання ліків для онкохворих за завищеними цінами, факти чого були оприлюднені у ЗМІ.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

«Сигнали про можливі корупційні дії столичних посадовців не можуть залишатися без відповідної реакції. Ми ретельно перевіримо кожен факт, наведений у матеріалах ЗМІ, і публічно оголосимо результати», – запевнив заступник голови КМДА Михайло Радуцький.

До здійснення перевірки залучать представників Управління з питань запобігання та протидії корупції і Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА.

Завершити перевірку фахівці мають до 5 жовтня.

Як відомо, «Центр протидії корупції» повідомив, що КМДА за гроші столичного бюджету придбала препарати для лікування онкології в 3 рази дорожче, ніж Міністерство охорони здоров’я.

Так, за їхніми даними, препарат «Доцетаксел – Віста», який МОЗ минулого року – вже після падіння гривні – закупив за 3210 грн., київська мерія придбала за 8560 грн.

Як зауважують громадські активісти, тендер був прописаний під одного учасника ринку, унеможливлюючи участь інших компаній-конкурентів із більш дешевими препаратами.

«Чиновники КМДА розіграли класичну корупційну схему, вписавши в тендерну документацію лише одне дозування препарату – 140 мг., яке є лише у одного виробника, – розповідає член правління «Центру протидії корупції» Олександра Устінова.

«Тому вони могли ставити будь-яку ціну, навіть в 3 раз більшу, оскільки не було ніякої конкуренції. Якби тендер був проведений прозоро, а умови — конкурентними, то можна було б закупити в 3 рази більше препаратів»,- додає вона.

http://kyiv1.org/news/kijiv-provede-perevirku-schodo-kupivli-likiv-dly-042977/

Немає коментарів: