ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 21 вересня 2015 р.

В аптеках Берегова відсутні пільгові ліки, - споживачі


У міську раду стали надходити скарги від берегівчан щодо відсутності у аптеках міста ліків за пільговими цінами.

Влада міста намагалася з'ясувати причини виникнення такої небезпечної ситуації.

Так, старший представник мережі аптек, яка є єдиною в Берегові, що працює з пільговиками, розповів, що кожного місяця передбачена певна лімітована сума на конкретні медпрепарати за пільговою ціною.

"З перших чисел кожного місяця у аптеці спостерігається масовий наплив клієнтів з рецептами. Таким чином вже на початку місяці у медзакладі немає дешевших препаратів, адже їх розкуповують. Тобто виділеної державою суми на компенсацію ціни ліків просто не вистачає до кінця місяця по всіх пільгових категоріях. Як відомо, медичною сферою міста та району керує відділ охорони здоров’я Берегівської РДА, який відповідно і розробляє програму по фінансуванню пільгових лікарських засобів. Таким чином міська рада не має дієвих важелів впливу на розв’язання прикрого становища з відсутністю медпрепаратів за зниженою ціною", - йдеться в поясненні.

Як повіломляє Beregszasznews, ситуація вивчається і найближчим часом буде проведена ще одна нарада, куди вже буде запрошено очільника відділу охорони здоров’я Берегівської РДА.

http://goloskarpat.info/society/55fa90a40e9a1/

Немає коментарів: