ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 26 вересня 2015 р.

Від нового вірусу грипу на Буковині – нові вакцини


Сім вакцин проти грипу рекомендують медики цього сезону. У переліку – і нова вакцина. Вона допоможе не захворіти на новий штам вірусу грипу.

– Всі вакцини на етапі виробництва уже враховують прогноз на цей рік і компоненти, які забезпечуватимуть імунітет, уже внесені до вакцин, – розповіла головний санітарний лікар області Наталія Гопко. – Тобто щороку виробляється вакцина на сезон з урахуванням прогнозу і досвіду попередніх років.

"Справді, є нова вакцина ДжіСіФлю, вона пройшла реєстрацію, – каже Н. Гопко. – Хоча це може бути не стільки нова вакцина. Можливо, просто раніше її не рекомендували в Україні".

За словами санітарного лікаря, щеплення від грипу слід зробити за першої ж можливості.

– Відтягувати із щепленням від грипу не варто, – каже Гопко. – Як тільки є можливість придбати такі вакцини, потрібно робити щеплення якнайшвидше. Вакцинуватися дешевше, ніж лікуватися.

В аптеках області поки що немає вакцин проти грипу. Як розповіли в одній із аптек Чернівців, їх замовлятимуть через один-два тижні.

Вакцини, рекомендовані від грипу в новому епідсезоні:

– Ваксігрип (Франція, Україна);
– Гриппол Нео (Україна);
– Гриппол Плюс (Україна);
– ДжіСіФлю (Корея);
– Інтанза 9/Інтанза 15 (Франція);
– Інфлувак (Нідерланди);
– Флюарикс (Німеччина).

http://molbuk.ua/chernovtsy_news/98940-vid-novogo-virusu-grypu-na-bukovyni-novi-vakcyny.html

Немає коментарів: