ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 23 вересня 2015 р.

Хмельницьким депутатам пропонують ліквідувати комунальну аптеку, якою кілька років тому пишався екс-мер Мельник


На чергову сесію Хмельницької міської ради виноситься питання “Про припинення Хмельницької комунальної міжлікарняної аптеки «Лік-Фарм» шляхом ліквідації”.

Відповідний проект рішення розміщений на сайті міської ради.

Ліквідаційну комісію має очолити заступник мера Григорій Давиденко.

За даними сайту Державної служби з лікарських засобів у Хмельницькій області, у 2013 році тодішній міський голова Сергій Мельник, вітаючи фармацевтів, хвалився, що “Хмельницький — одне з перших міст в Україні, де започатковано мережу аптечних закладів комунальної форми власності. Це три комунальних підприємства: Міська комунальна аптека “Віола”, Міська міжлікарняна аптека, Хмельницька комунальна міжлікарняна аптека “ЛІК-ФАРМ”.

За даними Єдиного державного реєстру, комунальна міжлікарняна аптека «Лік-Фарм» створена в кінці грудня 1994 року. Засновником є Хмельницька міська рада.

http://ngp-ua.info/2015/09/23206

Немає коментарів: