ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 2 вересня 2015 р.

Порошенко доручив перевірити ліки у медчастинах Нацгвардії


Президент Петро Порошенко дав доручення перевірити наявність медикаментів та перев’язочних засобів у міліцейських частинах та медичних закладах Національної гвардії

Про це президент заявив під час відвідування у Центральному госпіталі МВС поранених бійців Національної гвардії, пише «РБК-Україна».

«Я дав доручення перевірити наявність медикаментів, наявність перев’язочних засобів. Це треба зробити як в лікарнях, куди були доставлені поранені, так і в медчастинах Національної гвардії», — зазначив він.

Нагадаємо, що у комунальних закладах охорони здоров’я Києва перебувають 50 осіб, які постраждали внаслідок сутичок біля Верховної Ради.

http://ua.racurs.ua/news/56331-poroshenko-doruchyv-pereviryty-liky-u-medchastynah-nacgvardiyi

Немає коментарів: