ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 2 вересня 2015 р.

НАЦГВАРДІЄЦЬ ЗАГИНУВ ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ ПРЕПАРАТУ, "ЯКОГО НІКОЛИ НЕМАЄ В ЛІКАРНЯХ" – КВІТАШВІЛІ


Боєць Нацгвардії, поранений під Верховною Радою України, помер у лікарні через відсутність рідкісного препарату для зупинки крові.

Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, повідомляє "Укрінформ".

"Це дуже рідкісний препарат, який у поодиноких випадках застосовується під час дуже серйозних операцій, де не можна зупинити кровотечу ручним способом. Це той препарат, якого ніколи немає в лікарнях", - сказав Квіташвілі.

Нагадаємо, в ході вчорашніх подій біля парламенту були травмовані правоохоронці. Від осколку розірваної гранати загинув нацгвардієць Ігор Дебрін.

Сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про смерть ще одного бійця - Дмитра Сластнікова. Згодом народний депутат Ольга Богомолець розповіла, що помер уже третій поранений боєць. Інформацію про смерть Олександра Костини підтвердили у прес-службі Національної гвардії України.

http://www.5.ua/suspilstvo/Natshvardiiets-zahynuv-cherez-vidsutnist-preparatu-iakoho-nikoly-nemaie-v-likarniakh--Kvitashvili-91928.html

Немає коментарів: