ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 19 вересня 2015 р.

На закупівлю ліків для однієї породіллі держава витрачає щодоби аж 9,5 грн – лікарВ Україні на закупівлю медикаментів для пологових будинків держава витрачає щодоби лише 9,5 грн у розрахунку на одну породіллю.

Про це сьогодні розповіла головний лікар львівського міського клінічного пологового будинку №1 Людмила Шекета, передає кореспондент «Вголосу».

За її словами, це надзвичайно мало, бо на 9,5 грн можна придбати лише одні стерильні рукавички.

«Пологові будинки фінансують за рахунок державної медичної субсидії, решту коштів виділяють з бюджету розвитку. Цього року ми додатково отримали 200 тис. грн, які витратили на закупівлю медикаментів, які наші пацієнтки не можуть самостійно придбати в аптеках. Ідеться про препарати для наркозу, кисень, медичні інструменти, дезінфекційні засоби. Тобто все те, що потрібно для надання невідкладної медичної допомоги породіллям», – пояснила головний лікар.

Разом з цим Людмила Шекета акцентувала увагу на тому, що пологовий будинок оснащено сучасним європейським обладнанням, яке вдалося закупити за рахунок спонсорів та різноманітних програм.

«У нас є інкубатор для новонароджених та реанімаційна відкрита система, мобільний апарат для УЗД, кардіомонітори в кожному пологовому залі», – зазначила лікар.
Як писав «Вголос», від сьогодні у Львові почали видавати свідоцтва про народження дитини в пологових будинках.

http://vgolos.com.ua/news/na_zakupivlyu_likiv_dlya_odniiei_porodilli_derzhava_vytrachaie_shchodoby_azh_95_grn__likar_192424.html

Немає коментарів: