ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 15 вересня 2015 р.

У ПОЛТАВІ 90% ВАКЦИН ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ ВІДСУТНІ


У полтавських лікарнях більшість вакцин для новонароджених відсутні. Така ситуація по всій Україні.

В ефірі «Громадського телебачення» начальник Управління охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак на питання про кількість наявних вакцин для новонароджених у лікарнях відповів, що в місті відсутня їхня більшість — 90%. Він розповів, що в Полтаві зараз є тільки одна вакцина проти гепатиту, і то вона в обмеженій кількості.

Віктор Лисак розповів, що Управління охорони здоров’я Полтавської ОДА надсилає листи, запити та інформує всі інстанцій щодо відсутності вакцин.

— На жаль, на сьогодні ми знаємо, що тільки йдуть перемовини в Міністерстві охорони здоров’я з міжнародними організаціями, які говорять, що вони поставлять відповідну вакцину. Ми тільки отримували частину вакцин БЦЖ (проти туберкульозу — ред.).

За нашою інформацією, лікарі радять батькам новонароджених купувати вакцини за власний кошт. Віктор Лисак сказав, що це не заборонено законом, і, якщо в батьків є можливість придбати вакцини, то нехай купують. Як нам повідомила мати новонародженого, одна вакцина, із цілого комплексу, які потрібно зробити дитині, коштує близько 500 грн.

Щеплення новонародженим потрібні, адже за їх відсутності може виникнути епідемія туберкульозу, поліомієліту (дитячий параліч — ред.) та інших захворювань. За словами Віктора Лисака, відсутність вакцин — це надзвичайна проблема не лише для Полтавської області, але й для всієї країни.

Ольга ДУДКА, «Полтавщина»

http://poltava.to/news/35178/

Немає коментарів: