ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 18 серпня 2015 р.

На Львівщині переселенці відмовилися від гуманітарних аптечок і попросили передати їх у зону АТО


Нещодавно у Жидачеві на Львівщині в рамках реалізації Всеукраїнської програми "Благодійна аптечка" фонд "Добре серце" передав 16 комплектів безрецептурних медичних препаратів для сімей вимушених переселенців з зони АТО. 

Про це «Погляду» повідомив голова фонду, народний депутат VII скликання Олег Канівець.

«Попередньо в Жидачеві для отримання благодійної аптечки зареєструвалося набагато більше родин. Проте деякі переселенці відмовились від аптечок й попросили передати їх бійцям у зону АТО чи у військові шпиталі», - розповів Канівець.

У Львівській області акція "Благодійна аптечка" триває з кінця червня цього року. За цей час благодійні аптечки отримали 60 родин переселенців у Стрию та 44 у Дрогобичі.

Всеукраїнська благодійна програма "Благодійна аптечка" - це цільова допомога для осіб, внутрішньо переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. "Благодійна аптечка" організована Міністерством соціальної політики та Асоціацією виробників ліків. У Львівській області реалізація програми стала можливою завдяки співпраці фонду "Добре серце" з МФБ "Сприяння розвитку медицини" та Благодійним Фондом «Апостол».

http://www.pohlyad.com/news/n/93786

Немає коментарів: