ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 20 серпня 2015 р.

Окремим пільговикам безкоштовні ліки надаватимуть в залежності від середньомісячного сукупного доходу сім’ї


Для отримання рецептів на безкоштовні ліки окремі категорії пільговиків повинні надати копії довідки про середньомісячний сукупний дохід сім’ї. 

Це передбачає прийнятий в рамках бюджетного процесу закон «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України».

Проте, через невідповідність у пунктах цих змін, управління охорони здоров’я і медичного забезпечення Тернопільської міськради звернулося до Департаменту охорони здоров’я дати з цього приводу роз’яснення, як тільки Тернопільські медики матимуть відповідь, тоді буде відомо чи потрібна така довідка для окремих пільговиків чи ні. Окремим пільговикам безкоштовні ліки надаватимуть в залежності від середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Якщо він перевищуватиме 1710 гривень на одного члена сім’ї, ця родина не матиме права на пільги.

– Як тільки буде отримане роз’яснення, то ми будемо просити окремі категорії пільговиків, надати нам копії тих довідок, які вони вже беруть для отримання тих чи інших послуг, до прикладу, квартплата.

Нам окремої довідки не потрібно буде. Нам потрібен лише підтверджуючий документ, що сукупний дохід дозволяє отримати пільгу на отримання медикаментів, – розповідає головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тернополя Микола Медвідь. Людей, яких стосуються можливі зміни, у Тернополі небагато.

http://www.uhradio.com.ua/ternopilski-novyny/okremym-pilhovykam-bezkoshtovni-liky-nadavatymut-v-zalezhnosti-vid-serednomisyachnoho-sukupnoho-dohodu-simji-2.html

Немає коментарів: