ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 17 серпня 2015 р.

Представники МОЗ України виїдуть в регіони для моніторингу ситуації з ліками


Цього тижня представники Міністерства охорони здоров’я України виїдуть в регіони для моніторингу ситуації з ліками.

Про це сказав заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський під час прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України 14 серпня, – інформує прес-служба МОЗ України.

Робочі групи, які очолять Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі та заступник Міністра Віктор Шафранський, ставлять за мету перевірити реальну ситуацію з залишками вакцин та лікарських засобів у медичних закладах України для подальшого ефективного перерозподілу життєво необхідних ліків на період здійснення державних закупівель у 2015 році.

Заступник Міністра зазначив, що проблема з ліками дуже серйозна, адже на протязі кількох попередніх років не закуповувалися в повному обсязі необхідні об’єми імунобіологічних препаратів, і сивороток, і вакцин.

«Сьогодні МОЗ працює над вирішенням цієї надскладної проблеми», – наголосив Віктор Шафранський, зазначивши, що МОЗ максимально спростив реєстрацію препаратів, тож тепер компанії-виробники мають прискорити оформлення документів на реєстрацію ліків.

«МОЗ контролює кількість імунобіологічних препаратів, які розподілені між регіонами нашої країни, – зазначив Віктор Шафранський. – Плануємо, саме на місцях в лікарнях, поліклініках ознайомитися зі станом справ, подивитися яким чином ті препарати, що були розподілені в області, зберігаються, використовуються, чи належним чином перерозподіляються залишки».

За словами заступника Міністра, в деяких медичних закладах є надлишки, тоді як у великих містах, де велика скупченість населення, спостерігається відсутність препаратів. Тож головне завдання – правильно перерозподілити ліки, до того часу, поки буде проведено нові закупки.

Заступник Міністра наголосив, на сьогодні органи місцевої влади можуть і повинні ухвалювати рішення про закупівлю лікарських засобів за рахунок місцевих бюджетів.

«Ми плануємо, перебуваючи в робочих поїздках, акцентувати увагу місцевої влади на тому, що вона повинна долучитися до вирішення цієї проблеми», – додав Віктор Шафранський.

http://zik.ua/ua/news/2015/08/14/predstavnyky_moz_ukrainy_vyidut_v_regiony_dlya_monitoryngu_sytuatsii_z_likamy_616276

Немає коментарів: