ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 28 серпня 2015 р.

Куди піти, якщо відмовляють у доступі до ліків?


Останнім часом до «Інституту аналітики та адвокації» надходить інформація про порушення прав мешканців на доступ до ліків, яких вони потребують. 

Зіштовхнувшись віч-на-віч з правовою проблемою, пацієнт повинен знати, як себе захистити та куди звернутись за допомогою для її вирішення. Саме для цього рік тому громадська організація «Інститут аналітики та адвокації» заснувала «Центр захисту прав пацієнтів». Особливої уваги сьогодні заслуговують справи, пов’язані з доступом до ліків від рідкісних і хронічних хвороб. Зокрема, часто за допомогою звертаються люди, що не отримують знеболення, лікування від нефрологічних, онкозахворювань, цукрового діабету.

— Сьогодні чинне законодавство України в галузі охорони здоров’я визначає пріоритетним напрямом діяльності держави гарантування прав пацієнтів, — зазначає Юрій Нестуля, виконавчий директор «Інституту аналітики та адвокації», — однак питання щодо їх реального забезпечення та дотримання є найбільш проблемним та потребує негайного вирішення. Потрібно вводити нові інструменти, потрібно підвищувати ефективність бюджетної політики медичних закладів, бо доступ до ліків напряму від цього залежить.

«Інститут аналітики та адвокації» закликає полтавців, що мають нефрологічні, онкозахворювання чи цукровий діабет, звертатися до «Центру», якщо їм відмовляють у доступі до життєво необхідних ліків. Юристи-волонтери допоможуть кожному пацієнту, який прийде за допомогою, отримати лікування. Крім того, кожне звернення і кожна перемога пацієнта — це прецедент, який допоможе відстоювати їхні права у подібних випадках.

Катерина Кролевська, «Інститут аналітики та адвокації»

http://poltava.today/uk/news/show/2845

Немає коментарів: