ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 27 серпня 2015 р.

Глава ДніпрОДА Резніченко доручив чиновникам перейти на прозору систему закупівельЗ сьогоднішнього дня близько 200 закладів, підпорядкованих Дніпропетровській облдержадміністрації (ОДА) та райдержадміністраціям, почали перехід на систему електронних закупівель Prozorro. Відповідне розпорядження підписав губернатор Валентин Резніченко, передає прес-служба ДніпрОДА.

Система електронних закупівель Prozorro дозволяє проводити всі "допорогові" державні закупівлі. Тобто купувати на електронному аукціоні товари на суму до 100 тис. грн і послуги - до 1 млн грн. Головна її перевага - у відкритості.

Будь-який користувач мережі Інтернет може зайти на сайт prozorro.org і побачити, як проходять торги, за якими цінами і на яких умовах. В першу чергу, така система дозволить спростити процес торгів для закладів соціального захисту, культури, охорони здоров'я та освіти.

"Система електронних закупівель виключає корупційні схеми при закупівлі ліків, шкільного приладдя, меблів, техніки і багато чого іншого. Також вона дозволяє вийти на ринок новим невеликим підприємствам Дніпропетровщини. Ми не тільки попереджаємо прояви корупції серед чиновників, але і розвивати малий і середній бізнес", - підкреслив Валентин Резніченко.

Як зазначається, працює система просто. Установа подає заявку про закупівлю на сайт prozorro.org, вказує термін виконання робіт або доставки товару, технічні вимоги, обсяги замовлення та інше. Електронна система автоматично обробляє заявку і розсилає запрошення взяти участь у конкурсі всім виробникам цієї продукції або послуги.

Взяти участь в конкурсі може будь-який підприємець, зареєстрований на сайті. Потім, система самостійно проводить аукціон і визначає найбільш конкурентоспроможний за ціною варіант, який відповідає потребам заявника.

Prozorro - це система електронних державних закупівель, яка спрощує доступ бізнесу до держторгів і дозволяє мінімізувати корупційні схеми. Системою електронних закупівель вже користуються Міноборони і близько 700 держустанов України. Проведені через неї торги вже заощадили 10-20% бюджетних коштів.

http://www.rbc.ua/ukr/news/glava-dneproga-reznichenko-poruchil-chinovnikam-1440596723.html

Немає коментарів: