ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 26 серпня 2015 р.

Помер чоловік від малярії, бо в Україні нема ліків, – Сердюк


«Вчора помер чоловік від малярії. Врятувати не вдалося. Подивились в мікроскоп: паразити (плазмодії) в кожному еритроциті», – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк.

«Історія: 5 днів тому. Чоловік прилетів з Африки. температура 40! Взяли аналіз крові на малярію і відправили додому. Через 5 днів поставили діагноз - малярія. Пізно.

Протокол: підозра на малярію: кров на аналіз. Негайно профілатична доза хініну. Через півгодини - підтвердження і продовження лікування.

В Україні ліки проти малярії відсутні.

До 1991 року за невиконання цього протоколу - карна справа.

Кожного місяця в Україні - смерть від малярії.

Потрібна негайна реформа відповідальності», – йдеться у повідомленні.

http://www.pohlyad.com/news/n/94446

Немає коментарів: