ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 13 серпня 2015 р.

МОЗ до кінця літа розробить нові нормативи з питань ціноутворення, - Павленко


Дедлайн - 28 августа

Міністерство охорони здоров'я України в даний час розробляє нову нормативну базу, пов'язану з референтним ціноутворенням та інструментами в питаннях ціни. Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявила перший заступник голови МОЗ Олександра Павленко.

"Наш внутрішній дедлайн - до 28 серпня підготувати відповідний документ на розгляд групи з дерегуляції. У його розробці нам допомагає Асоціація виробників інноваційних ліків "АПРАД", - зазначила Павленко.

За її словами, реєстрація цін, так зване референтне ціноутворення, необхідно для того, щоб ціни в Україні та сусідніх країнах не дуже відрізнялися в бік збільшення.

"Нам на час довелося відмовитися від референтного ціноутворення, яке вважалося хорошим інструментом для країни. Але, враховуючи кризу в економіці, постійні стрибки валютного курсу і, як наслідок, зобов'язання учасників ринку мало не кожен місяць подавати нові ціни, а процедура ця не швидка, вони фактично весь час перебували в перманентному декларуванні", - додала Павленко.

Нагадаємо, сьогодні МОЗ розпочало здійснювати закупівлю медпрепаратів.

http://www.rbc.ua/ukr/news/minzdrav-razrabatyvaet-novye-normativy-voprosam-1439394486.html

Немає коментарів: