ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 18 серпня 2015 р.

Спростили реєстрацію імунобіологічних препаратів


Яка сьогодні ситуація з імунобіологічними препаратами? Наскільки ними забезпечені регіони?

Заступник міністра охорони здоров`я Віктор Шафранський:  

Проблема з імунобіологічними препаратами існує. Вона зумовлена тим, що протягом попередніх років, на жаль, не закуповувалися необхідні об’єми сироваток, вакцин тощо. Сьогодні Міністерство охорони здоров`я працює над розв’язанням цієї проблеми. Ми максимально спростили реєстрацію імунобіологічних препаратів, тож тепер компанії-виробники мають прискорити оформлення відповідних документів. Крім того, МОЗ контролює кількість імунобіологічних препаратів, які розподілені між регіонами нашої країни. Плануємо, на місцях в лікарнях, поліклініках ознайомитися зі станом справ, подивитися, яким чином препарати зберігаються, використовуються, чи належним чином перерозподіляються залишки. Адже бувають ситуації, коли в деяких лікувальних закладах є певний надлишок препаратів, тоді як у великих містах через скупченість населення спостерігається їх відсутність. Тож головне завдання — правильно перерозподілити ліки, до того часу, поки буде проведено нові закупки. До речі, сьогодні області мають можливість закуповувати препарати за кошти місцевих бюджетів. Тому, перебуваючи в робочих поїздках, акцентуватимемо увагу місцевої влади на тому, що вона повинна долучитися до розв’язання цієї проблеми.

Підготував Сергій МЕЛЬНИК.
http://www.golos.com.ua/article/258072

Немає коментарів: