ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 13 серпня 2015 р.

Ліки в Україні вироблятимуть за оновленими стандартами


В Україні набули чинності зміни до настанови Міністерства охорони здоров’я «Лікарські засоби. Належна виробнича практика (Good Manufacturing Practice, GMP – міжнародний стандарт якості), затверджені наказом відомства від 30 липня цього року.

Документ передбачає зміни до стандартів виробництва ліків в Україні, повідомляє  Державна служба з питань лікарських засобів.

«Прийняття наказу пов’язано зі змінами, які відбулися в законодавстві, що регулює обіг лікарських засобів у Європейському Союзі: набранням чинності деяких розділів документа «Правила, що регулюють лікарські засоби в Європейському Союзі. Том 4. Європейські правила з належної виробничої практики лікарських засобів для людини та застосування у ветеринарії», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до документа, від сьогодні всі виробники за допомогою кваліфікації постачальників повинні будуть гарантувати, що всі діючі речовини в складі лікарських засобів були зроблені за правилами GMP.

Також були уточнені вимоги до приміщень і обладнання, контролю якості, процесу дослідження дефектів, основних вимог до діючих речовин.

http://vgolos.com.ua/news/vid_sogodni_liky_v_ukraini_vyroblyatymut_za_onovlenymy_standartamy_188229.html

Немає коментарів: