ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 12 серпня 2015 р.

Спорожнілі полиці аптек Донбаса: тотальний дефіцит ліків (фото)


Сепаратисти порушили постачання регіону медикаментами. Люди не можуть придбати найбільш життєво необхідні ліки.

Про це пише Інформатор, із посиланням на блогерів окупованої Донеччини.

"У магазинах Луганська продається все. Можна знайти всі продукти, засоби по догляду та гігієни. У більшості немає грошей, але потенційно на Донбасі можна дістати необхідне. Але з чим реально проблема - це з ліками", - ідеться в повідомленні.

Блогери спеціально навідались до аптек, запитуючи навіть не найбільш рідкісні лікувальні засоби, наприклад "Актовегін" чи "Ессенціале".

"Я стояла зі списком і у відповідь чула лише одне - "Ні". У жаху зрозуміла, що тут всі звикли. На прилавках стоять якісь коробочки - і всі вони лише нешкідливі болезаспокійливі, пластирі, активоване вугілля, йод та інші засоби першої необхідності", - поділилася враженнями дівчина, яка і провела "аптечний експеримент".

Полиці наповнюють нешкідливими мазями, шприцами, бинтами, засобами від кашлю або нежиті, але навіть із необхідним бувають проблеми.

За словами богера, щоб купити 20 бинтів, довелось пройтися по декількох аптеках.

"Це фотографії аптек Луганська. Перша фотографія - одна з найбільш відвідуваних аптек міста", - коментує викладені світлини дівчина.

http://znaj.ua/news/regions/12787/sporozhnili-polici-bojoviki-porushili-postachannya-likiv-na-donbas-foto.html

Немає коментарів: