ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 10 серпня 2015 р.

Преса: чи зникнуть проблеми з ліками?


Українські газети пишуть про новації у закупівлях ліків та  скасування заборони для хворих на СНІД в'їжджати в Україну.

Ліки тепер будуть?
Про новацію у державних закупівлях ліків розповідає газета "День" - Міністерство охорони здоров'я України офіційно оголосило про передачу цих закупівель міжнародним організаціям.
Цього року вони працюватимуть за сімома спеціальними програмами: окремо закупатимуть ліки для пацієнтів з ВІЛ-СНІД, туберкульозом тощо, пише газета.

Переломним моментом в ухваленні такого рішення, на думку виконавчого директора Благодійного фонду "Пацієнти України" Ольги Стефанишиної, стала акція пацієнтів під міністерством, на яку активісти принесли символічний пиріг - грошовий куш, розділений чиновниками.

Акції передували зустрічі активістів з міжнародними організаціями в українському парламенті та інші заходи, що змусили профільне відомство дослухатися до громадськості, повідомляє газета.
Тепер пацієнти отримали гарантії того, що ліки закуплять за нижчими цінами порівняно зі старими тендерами і вчасно доставлять до тих, хто їх потребує, вважають журналісти.

Іноземці з ВІЛ можуть стати українцями
"Комсомольская правда в Украине" повідомляє, що в Україні скасували дискримінаційну заборону на імміграцію в Україну людей з ВІЛ-позитивним статусом.

Відтепер іноземці чи особи без громадянства можуть не надавати довідки про свій ВІЛ-статус. Як повідомляє газета, не так давно подібна заборона діяла й в багатьох інших країнах.
"Тепер інфікованим людям буде простіше жити і працювати в Україні. Крім того, це полегшує їх лікування, облік, профілактику серед населення", - коментує представник фонду "АнтиСНІД" Павло Пименов.

На думку експертів, підвищення рівня захворюваності на ВІЛ українцям боятися не варто, зазначає газета.

http://www.bbc.com/ukrainian/press_review/2015/08/150807_ukr_press_vs

Немає коментарів: