ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 12 серпня 2015 р.

Польща запустила проект безкоштовних ліків для переселенців з Донбасу

Ініціатива діятиме до листопада в Дніпропетровську. 

У Дніпропетровську допомагають переселенцям з Донбасу Тисячу гривень на ліки відтепер щомісяця отримують вимушені переселенці з Донбасу, які переїхали на Дніпропетровщину. Пілотний проект допомоги фінансує Польща, йдеться в сюжеті ТСН.

Загалом на це виділено € 230 тисяч. Підтримку одержать більше 1,2 тис. родин. Це найбільш нужденні із 70 тис. вимушених переселенців цієї області – мами з дітьми, інваліди та пацієнти з хронічними хворобами. Ліки, дитяче харчування чи памперси в мережі аптек вони отримують за картками. У перелік допомоги не входять спиртові настоянки, косметика та біологічно активні добавки.

"Я виїздила вагітна з Донецька з дитино. У мене є старша донька – сім років. Я виїхала в одному сарафані. Це відчутна допомога", - каже переселенка Марія Сколітак. Проект розрахований до листопада. Використання грошей контролюватимуть представники Червоного Хреста.

"Щотижня будемо відстежувати по нашому списку, хто і скільки отримав. Є такі люди, котрі сьогодні отримали, а потім виїхали в Донецьк, там залишилися. Таких людей ми будемо змінювати новими, котрі теж підходять під цю категорію", - розповіла голова дніпропетровської організації Товариства Червоного Хреста Людмила Лашко.

Ця підтримка з-за кордону не є поодиноким випадком. Нещодавно повідомлялося, що ООН підтримає харківських волонтерів, які допомагають переселенцям з Донбасу.

http://tsn.ua/ukrayina/polscha-zapustila-proekt-bezkoshtovnih-likiv-dlya-pereselenciv-z-donbasu-471508.html

Немає коментарів: