ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 31 серпня 2015 р.

На цьому тижні вакцини БЦЖ мають розподілити між лікувальними закладами


Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі сподівається, що вже наступного тижня його відомства розподілить вакцини БЦЖ з гуманітарної допомоги між лікувальними закладами. Про це він сказав під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.

"Ви знаєте, що сьогодні існує проблема з вакциною БЦЖ, але я сподіваюсь, що вже на наступному тижні ми зможемо розподілити гуманітарну допомогу", - зазначив О.Квіташвілі.
Він також відзначив, що 7 державних програм із закупівлі медпрепаратів повністю будуть адмініструватись міжнародними організаціями.
За його словами, щодо закупівель, які будуть здійснюватись на національному рівні 18 лотів вже оголошено.

"Перше розкриття відбудеться вже у понеділок", - додав він.

Нагадаємо, у липні заступник міністра охорони здоров'я Ігор Перегінець повідомляв, що ситуація із вакцинами БЦЖ критична. Вона була закуплена всього 100 тис. доз при потребі 1 млн 200 тис.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1495354-u-moz-spodivayutsya-scho-na-nastupnomu-tizhni-vaktsini-btszh-budut-rozpodileni-mizh-likuvalnimi-zakladami

Немає коментарів: