ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 3 липня 2015 р.

Вінниця: Міська рада виділила півмільйона гривень на ліки чорнобильцям


Із міського бюджету Вінниці 500 тис. грн. виділили на пільгові рецепти на ліки для ліквідаторів аварії на ЧАЕС. У департаментах соціальної політики і фінансів міськради порахували, що цієї суми має вистачити до кінця цього року. 

Державне фінансування так званих пільгових ліків для чорнобильців цього року скоротилося вдвічі. Тому, аби люди не залишилися зовсім без підтримки, у Вінницькій міській раді вирішили віднайти кошти із бюджету на ці цілі.

- Сьогодні є куди тратити гроші, проте варто знаходити компромісні рішення, - зазначив голова міської організації "Союз Чорнобиль України" Микола Бойчук. - Від імені чорнобильської громади міста Вінниці ми дякуємо за правильне і нелегке рішення.

Крім того, у Вінницькій міській раді проводять переговори із вітчизняними виробниками ліків для лікування гіпертонії - щоб ці медичні препарати надходили у муніципальні аптеки напряму і без накруток. За словами заступника міського голови Андрія Реви, на низку основних препаратів договори підпишуть до кінця цього року.

- Наразі вже підписано чотири договори з вітчизняними виробниками. Як правило, вони продають лікарські препарати тільки через посередників чи через великі оптові компанії. Але ми зуміли переконати їх, що хоча наше підприємство не таке велике, але ми хочемо підтримати вітчизняного виробника, і все-таки це буде взаємовигідне співробітництво на перспективу, - пояснив Андрій Рева. - Ми будемо вести і далі цю роботу, щоб люди, які звертаються у наше комунальне підприємство, чітко знали, що там найнижча ціна і найвища якість лікарських препаратів.

Міська програма профілактики і лікування артеріальної гіпертензії була затверджена на сесії міської ради. На сьогодні у Вінниці на обліку перебуває 70672 особи з артеріальною гіпертензією, з яких 47043 підлягають медикаментозному лікуванню.

Інна МАРТОНІКОВА
http://www.misto.vn.ua/ua/home/days/8427

Немає коментарів: