ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 30 липня 2015 р.

На Львівщині страшний дефіцит вакцин


Вакцину БЦЖ, яку ще 1 липня відправили по регіонах, на Львівщині вже нема. Про це повідомила головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко.

За словами Наталії Тімко цією вакциною в області прищеплено близько 3,5 тисяч дітей. Тобто вакцину повністю використано.

На разі на Львівщині очікують на  ще одну партію вакцини. Коли точно вона прибуде, невідомо. Інформації від МОЗ України не надходило.
Вакцин на Львівщині катастрофічно не вистачає, і не тільки БЦЖ.
«На сьогодні взагалі відсутня вакцина для того, щоб прищеплювати від правця. Щеплення робиться раз в десять років. Протягом першого півріччя  в області не прищеплена жодна доросла особа», - розповіла епідеміолог.

Також існує суттєва  проблема і з ревакцинацією дітей до 6 років.
Вакцини для прищеплення немовлят вистачить лише на два місяці.
Нагадаємо, що щороку в світі від інфекційних захворювань гине близько 13 млн дітей, з них 7,5 млн – від захворювань, проти яких нема вакцини, близько 4 млн – від хвороб, проти яких є вакцини.

Нині державним коштом в Україні забезпечується захист дітей від 10 інфекційних захворювань – гепатит В, туберкульоз, кашлюк, дифтерія, правець, поліомієліт, гемофільна інфекція, кір, краснуха, епідемічний паротит.

http://galinfo.com.ua/news/na_lvivshchyni_strashnyy_defitsyt_vaktsyn_201067.html

Немає коментарів: