ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 7 липня 2015 р.

Комітет ВР з протидії корупції розгляне питання передачі закупівель ліків до міжнародніх організацій


КИЇВ. 7 липня. УНН. У вівторок, 7 липня, комітет ВР з протидії корупції розгляне питання передачі закупівель ліків до міжнародніх організацій, яке досі невирішене керівництвом МОЗ. Про це повідомив Голова парламентського комітету з пітань протидії корупції Єгор Соболєв, передає УНН.

“Навесні ми на пропозицію громадських організацій пацієнтів ухвалили закон, який передає закупівлю ліків іноземних організаціям, зокрема, ЮНІСЕФ. Це справедливо розглядалося як важливий антикорупційний крок. На жаль, він досі не зроблений. Міністерство охорони здоров’я стверджує, що треба більше часу. Пацієнтські організації вважають, що це саботаж. І його мета — цього року знову спрямувати мільярди грошей платників податків „нужним людям“. Щоб разом зробити цей антикорупційний крок — припинити закупівлі ліків та вакцин через фірми-прокладки, зустрічаємося у вівторок, 7 липня, о 12:00 за адресою Садова, 3-а, зала 330”, — анонсував засідання комітету Є.Соболєв.

У звернені народного депутата зазначається, що будуть присутні представники Міністерства охорони здоров’я України, парламентських комітетів з охорони здоров’я та протидії корупції, міжнародних організації (зокрема, ВООЗ, ПРООН, ЮНІСЕФ, IDA Foundation, Crown Agents) та благодійного фонду “Пацієнти України”.

Раніше Є.Соболєв заявляв, що бездіяльність міністра охорони здоров’я зберігає масштабну корупцію у відомстві. За його словами, Комітет Верховної Ради з питань протидії корупції ще на початку червня виносив це питання на розгляд під час свого засідання, за результатами якого було прийнято рішення звернутися до Прем’єр-міністра України із закликом негайно застосувати дисциплінарні та адміністративні заходи щодо Олександра Квіташвілі та його першого заступника Олександри Павленко. Також у зверненні додавався перелік конкретних дій, які міністр МОЗ мав зробити, аби терміново стабілізувати кризову ситуацію, що склалася у Мінздоров'я.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1479795-komitet-vr-z-protidiyi-koruptsiyi-rozglyane-pitannya-peredachi-zakupivel-likiv-do-mizhnarodnikh-organizatsiy

Немає коментарів: