ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 21 липня 2015 р.

РНБО доручила МОЗ негайно забезпечити населення вакцинами


Рада національної безпеки та оборони під час засідання доручила Міністерству охорони здоров’я вжити негайних заходів, щодо запобігання критичної ситуації із забезпеченням населення держави вакцинами, передає УНН.

За інформацією прес-служби РНБО, під час засідання було заслухано інформацію Міністерства охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі щодо стану імунобіологічного захисту населення України, та дано доручення вжити негайних заходів, щодо запобігання критичної ситуації із забезпеченням населення держави вакцинами.

Нагадаємо, міністр хорони здоров'я Олександр Квіташвілі раніше повідомив, що вакцини проти поліомієліту, отримані в якості першого траншу гуманітарної допомоги від ЮНІСЕФ, є абсолютно придатними для використання.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1484063-rnbo-doruchila-moz-negayno-zabezpechiti-naselennya-vaktsinami

Немає коментарів: