ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 20 липня 2015 р.

Спецпосланець ООН: ВІЛ-інфікованим на Донбасі загрожує дефіцит ліків


Тисячам ВІЛ-інфікованих на Донбасі загрожує дефіцит необхідних препаратів для проведення замісної терапії. Спецпосланець ООН закликав США та країни "Нормандської четвірки" вплинути на ситуацію.

Близько 8 тисяч ВІЛ-інфікованих на Сході України ризикують недоотримати необхідні їм медикаменти. Нестача стане помітною вже всередині серпня, якщо й надалі діятиме блокада. Про це повідомив спецпосланець голови ООН з ВІЛ/СНІДу у Східній Європі та Центральній Азії Мішель Казачкін, передає інформагенція AFP у понеділок, 20 липня.
За його словами, близько 8 тисяч пацієнтів стали заручниками протистояння між українською владою та проросійськими бойовиками. "Адже їм потрібні антиретровірусні та опіоїдні препарати, які нині "застрягли" на блокпостах", - стверджує Казачкін. Він пояснив, що Україна не дозволяє доставити опіоїдні медикаменти, стверджуючи, що такий вантаж має супроводжувати озброєний конвой. Росія блокує використання опіоїдів для лікування наркозалежності. Ці ліки, за словами, Казачкіна вже оплачені, а група міжнародної організації "Лікарі без кордонів" зобов'язалася доставити препарати до пацієнтів.
"Я закликаю Сполучені Штати, Німеччину, Францію, Україну та Росію вжити заходів", - зазначив Казачкін перед відкриттям Міжнародної конференції зі СНІДу, яка розпочалася у неділю, 19 липня, у канадському Ванкувері.

В зоні конфлікту на Сході України раніше проживало близько 25 відсотків ВІЛ-інфікованих. Однак тисячі покинули ці території, стверджує Казачкін. Серед тих 8 тисяч, які залишилися у регіоні, йдеться здебільшого про наркозалежних, яким потрібні препарати для проведення замісної терапії та антиретровірусні препарати.

http://www.dw.com

Немає коментарів: