ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 31 липня 2015 р.

МОЗ України виграв суд у ТОВ «Фіоліс Трейл Лтд» (правонаступник ТОВ "Вектор-Фарма"), - Олександра Павленко


30 липня Господарський суд Києва відхилив позов постачальника антиретровірусних препаратів ТОВ "Фіоліс Трейд Лтд.", що є правонаступником фармдистриб’ютора ТОВ "Вектор-Фарма" до Міністерства охорони здоров'я України про підвищення суми договору на поставку препаратів для лікування хворих на ВІЛ/СНІД.

«Суд прийняв єдине вірне рішення у цій справі. На попередньому судовому засіданні ми надали велику доказову базу з посиланням на законодавство і широку судову практику про те, що фінансова криза, коливання курсу валют не є істотним приводом міняти в примусовому порядку умови оплати», - підкреслила Олександра Павленко, перший заступник Міністра охорони здоров’я України.

Як повідомлялося раніше, "Вектор Фарма" подала позов до МОЗ України до Господарського суду Києва про підвищення суми договору з 52 до 62 млн грн. у зв'язку з підвищенням вартості препаратів через стрибок курсу валют.

"Вектор-Фарма" в грудні 2014 року стала переможцем тендеру на поставку препаратів від ВІЛ/СНІД на 52,6 млн грн і отримала 100% передоплати за поставку препаратів індійського виробника. При цьому контракт з постачальником передбачав можливість постачання протягом 180 днів після підписання контракту.

https://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150730_d.html

Немає коментарів: