ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 1 липня 2015 р.

МОЗ планує активно розвивати проекти державно-приватного партнерства в регіонах


Приватна медицина зможе розраховувати на державні кошти у разі, якщо пацієнт за медичною допомогою прийде до них. Про це заявила Олександра Павленко, перший заступник міністра охорони здоров’я України.

«У країні має бути єдиний медичний простір із синергією можливостей для пацієнта. Наприклад, гемодіаліз. Вже зараз є багато компаній, які готові побудувати приватні центри, щоб надавати цю послугу. Ця тема могла б стати відмінним прикладом державно-приватного партнерства з реаліза­цією в усіх регіонах», — зазначила О. Павленко.

Також вона повідомила, що Міністерство планує внести зміни до законодавства з метою просування проектів державно-приватного партнерства в регіонах.

Перед МОЗ зараз стоїть завдання максимально залучити інвестора в галузь, проте цьому перешкоджає відсутність правової бази. Прийнятий Закон України «Про державно-приватне партнерство» поки що носить декларативний характер для охорони здоров’я. «Більшість підзаконних актів були створені для інших галузей, а для медицини необхідні інші інструменти. Перш за все, комунальні об’єкти потребують залучення приватних ресурсів за чітко прописаними правилами такого партнерства. Багато обласних рад через відсутність уніфікованої договірної бази не зважуються ризикувати й укладати договори з приватними партнерами. Міністерство має їм у цьому допомогти», — підкреслила О. Павленко.

http://www.apteka.ua/article/336351

Немає коментарів: