ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 8 липня 2015 р.

“Синдикат” розгромив аптеку, де наркоманам продавали дози


Прямо в приміщенні гуртожитку Національного авіаційного університету вже кілька років діє аптека, в якій без рецепту та чеків продають кодеїновмісні комбіновані препарати (кодтерпін, кафетін, коделак).

Натовпи наркозалежних ідуть до тієї аптеки, щоб скинути ломку та отримати кайф. Кримінальний елемент та УБНОН поділили столичні аптеки за сферами впливу.

Ви колись хворіли? Вам часто виписували кодтерпін? Не чули про нього? А, наприклад, у 2013 році він перебував на 2-му місці за продажами серед усіх ліків. Це величезна корупційна схема, яка приносить мільйонні прибутки. Препарат кодтерпін з’явився на вулицях одразу після зникнення трамадолу, прийшов йому на заміну.

Подібні препарати, зазвичай, ставлять на предметно-кількісний облік, тобто більш суворий контроль лікарських закладів та аптек. Кодтерпін не ставлять на цей облік, тому що в фармацевтичної фабрики, яка його випускає, є міцне лобі у Міністерстві охорони здоров’я. І це не дивно, адже прибуток із продажів цього препарату в середньому сягає 250 мільйонів гривень на рік.

Фармацевтичні компанії «підсаджують» людей на наркотики, на місцях цілі структури з місцевих УБНОНів та кримінальних елементів створюють мережі наркоаптек, а МОЗ завжди в долі. Подивіться на землю поруч з деякими аптеками — вона усіяна пачками з-під кодтерпіну, коделаку тощо. Бізнес на смертях міцно вкорінився у сучасний корупційний апарат. Друге місце за продажами в Україні серед усіх ліків — наркотик, яким торгують з-під вітрини, кодтерпін. Масштаби наркоманії величезні, і цей факт — дуже красномовне тому свідчення.

“Синдикат”
http://www.informator.su/998675syndykat-rozhromyv-apteku-de-narkomanov-prodavaly-dozy/

Немає коментарів: