ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 24 липня 2015 р.

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ЛІКАХ. ТРИ КОРИСНІ ПОРАДИ


Сьогодні існує значне коливання цін на ринку лікарських засобів. Одні і ті ж препарати можуть мати різну ціну, навіть в одній мережі аптек. Від чого це залежить? Як зекономити на ліках без ризику для здоров'я? Чи існують українські аналоги закордонних препаратів? Завідувач однієї з аптек мережі «D.S.» Анна Антонів пояснила Tvoemisto.tv як утворюються ціни на ліки, на що звернути увагу при купівлі лікарських засобів, та як економити на ліках.

1. В українських аптеках є приблизно 5 тис. найменувань лікарських засобів. Дуже багато серед них це препарати з одним інгредієнтом і однаковим дозуванням, але відмінною вартістю. Все залежить від фірми виробника. Не треба соромитися, а запитувати в аптеці про аналоги вашого препарату, згідно рецепту, аби обрати оптимальну для вас вартість. Український аналог ліків може бути дешевшим і не поступатися закордонному.

2. Щоб уточнити актуальні ціни на потрібні вам ліки, використовуйте послуги аптечних довідкових телефонних служб або ж онлайн-довідки, які є на сайтах багатьох аптечних мереж. Це допоможе знайти серед різних аптек – оптимальну для вас вартість за ліки.

3. Запитайте в аптеці про те,  як отримати картку на знижку. Додаткові переваги мають ті, які мають картку постійного клієнта, і мають змогу скористатися додатковими знижками. Це також  допоможе заощадити кошти.

http://tvoemisto.tv/news/yak_lvivyanam_ekonomyty_na_likah_3_korysni_porady_71771.html

Немає коментарів: