ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 20 липня 2015 р.

ПАВЛЕНКО: МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я МАЄ СКЛАДНІ ВІДНОСИНИ З ПРОФІЛЬНИМ КОМІТЕТОМ ВР


Міністерство охорони здоров'я має складні відносини з профільним комітетом Верховної Ради, адже невелика кількість депутатів усвідомлюють необхідність докорінного реформування системи охорони здоров'я.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" заявила перший заступник міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко.

"Профільний комітет – це важке питання, ми намагаємось працювати з депутатами, які чують і які читають те, що подається їм в якості законопроектів. Коли ти розмовляєш з депутатами, у котрих є страх відповідальності в своїх округах, що вони не зможуть пояснити що це, або страх відповідальності, щоб сказати: "Люди, потрібно перестати брехати один одному, потрібно заносити конверти не в кишеню лікарю, а офіційно в касу", що є спектр медичних послуг, як є безкоштовними, а є послуги, за які потрібно платити", - зазначила вона.

Зі слів Павленко, зараз у парламентському комітеті є лише невелика частина депутатів, які готові казати правду. Переважна ж більшість, на її думку, поки що працює на власний політичний піар.

Крім того, вона зауважила: "Цей тиждень є останнім у роботі парламенту, їх дуже турбує, що ми зареєстрували законопроекти наприкінці роботи літньої сесії. І насправді, ми йшли в русі уряду, тому що ці законопроекти є урядовими. Для того, щоб подати ці законопроекти зі сторони уряду, треба було пройти багато узгоджень з усіма міністерствами, довести цю нашу реформаторську позицію перед прем'єром, перед Кабінетом міністрів України, закріпити її там – і лише після того вони потрапили до парламенту".

"Коли ти знаєш, яка робота за тим стояла, то дивитися на те, як зараз працює парламент, – це знівечення цього результату, це спроба його анулювати", - наголосила перший заступник міністра охорони здоров'я.

Також Олександра Павленко розповіла, що лікарні зможуть самостійно розподіляти кошти, виділені з держбюджету.

http://www.5.ua/polityka/Pavlenko-Ministerstvo-okhorony-zdorovia-maie-skladni-vidnosyny-z-profilnym-komitetom-VR-87852.html

Немає коментарів: