ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 2 липня 2015 р.

"Черга за ліками": під Кабміном активісти вимагали ліки для хворих на СНІД


Близько двох сотень людей вишикувалися в чергу перед Кабінетом міністрів.

У середу 1 липня під Кабміном відбулася акція протесту. Десятки людей вимагали від прем'єр-міністра Арсенія Яценюка вирішити питання з дефіцитом ліків для хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих. У активістів в руках були плакати з написами "Черга за ліками" і "Яценюк, де ліки?". 

Активісти стверджують, що близько 30 тисяч осіб, які потребують ліків, залишилися без медикаментів через Міністерство охорони здоров'я. Хворі на СНІД отримують ліки тільки завдяки громадським організаціям та волонтерам. Організатори акції стверджують, що в минулому році МОЗ підписав угоду з посередницькою фірмою, яка повинна була закупити у індійського виробника ліки для ВІЛ-інфікованих.

Держава перерахувала 50 мільйонів гривень, однак ліки не були отримані, а гроші до цих пір знаходяться на рахунку фірми. Активісти звинувачують владу в бездіяльності, вимагають заблокувати рахунки посередника, провести розслідування, і закупити ліки для хворих.

Нагадаємо, група депутатів наполягає на відставці міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі. Як повідомив нардеп Ігор Кононенко, "наш внутрішній аудит показав, що ситуація в Міністерстві охорони здоров'я некерована". У травні

Яценюк віддав розпорядження провести аудит відомства. Перевірити повинні були в тому числі і ведення реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби, та забезпечення держзакупівель на 2015 рік.

http://dt.ua/UKRAINE/cherga-za-likami-pid-kabminom-aktivisti-vimagali-liki-dlya-hvorih-na-snid-177533_.html

Немає коментарів: