ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 18 липня 2015 р.

ВОЛИНЬ МАЄ ШАНС ОТРИМАТИ ІННОВАЦІЙНІ ЛІКИ


Світові фундації готові надати Волині дорогі препарати, які ефективно лікують вірус гепатиту С за умови, якщо Волинь визнає, що потребує такої допомоги.

В області не прийнята обласна програма лікування хворих на гепатит С, а відповідно, Волинь не може скористатися можливостями державної програми, прийнятої 2013 року.

Про це повідомила голова правління ГО «Правозахисна організація «МАВІКОМ» Мар’яна Сорочук під час круглого столу щодо фінансування медичної галузі області.

Так, з її слів, у 2013 році була прийнята державна програма фінансування лікування хворих на гепатит С. Але Волинь відповідної програми не прийняла, тому не змогла скористатися коштами держбюджету.

Крім того, у Волині є шанс долучитися до загальноукраїнського проекту, який реалізує ВБФ «Альянс з ВІЛ/СНІД Україна» разом з Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Згадана міжнародна інституція готова надати Волині 20 курсів на лікування гепатиту С інноваційним препаратом «Софосбувір», вартістю 20 тисяч євро.

Але для того, аби взяти участь у цій програмі, необхідно передбачити кошти на супутній препарат, який на порядок дешевший, але має прийматися в комплексі.

Переваги лікування «Софосбувіром» полягають у тому, що курс лікування триває 12 тижнів, тоді як звичайні традиційні препарати треба приймати 48 тижнів. Крім того, ефективність «Софофсбувіру» вища.

Зі слів Мар’яни Сорочук, в обласній раді цього року планують врешті прийняти обласну програму лікування хворих гепатитом С, відповідно до державної програми. Але до неї хочуть включити і співфінансування по програмі Глобального фонду, аби отримати згадану допомогу.

Якщо ця програма на Волині запрацює, то є шанси, що кількість курсів для лікування гепатиту С вдасться збільшити на наступні роки.

Наадаємо, в Луцьку учасників АТО безкоштовно обстежать на наявність вірусу гепатиту С.

http://www.volynnews.com/news/health/volyn-maye-shans-otrymaty-innovatsiyni-liky-/

Немає коментарів: