ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 13 липня 2015 р.

ВОЛИНЬ НЕ ОТРИМАЛА ЖОДНОЇ КОПІЙКИ НА ЛІКИ ДЛЯ ВАЖКОХВОРИХ


Згідно із державними програмами, певні категорії хворих повинні отримувати ліки, придбані державним коштом. Про це пише Волинська газета.

Якщо у 2013-му на ці потреби із казни було спрямовано 52 мільйони гривень, у 2014-му – 42 мільйони гривень, то у 2015-му – нічого. У зв’язку з чим до влади звертається все більше людей, що розраховують на підтримку держави в боротьбі з підступними хворобами.

Про причини ненадходження коштів у виконавчій владі поки не говорять. Щоби їх з’ясувати, спрямували лист-звернення до міністра. Однак навіть голова облдержадміністрації не впевнений, що цим проблему можна вирішити.

Він припускає, що подібні звернення доведеться адресувати Президенту чи Прем’єру: «Ми повинні знати: будуть виділені кошти чи не будуть. Тоді думатимемо, як допомогти людям за рахунок місцевих бюджетів».

http://vip.volyn.ua/articles/volyn-ne-otrymala-zhodnoyi-kopiyky-na-liky-dlya-vazhkohvoryh

Немає коментарів: