ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 6 липня 2015 р.

Держлікслужба України повідомляє, що продовжує виконувати функції органу ліцензування та контролю

Державна служба України з лікарських засобів на своій сторінці у Facebooк повідомляє наступне.

28 червня 2015 року набрав чинності Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 2 березня 2015 року № 222-VIII (далі – Закон), у зв’язку з чим втратив чинність Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 36, ст. 299 із наступними змінами).

Ліцензії на провадження видів господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), що на день набрання чинності цим Законом є чинними, продовжують діяти.

Станом на 3 липня поточного року Державна служба України з лікарських засобів розглядає заяви та приймає рішення щодо ліцензування виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) відповідно до вимог цього Закону, з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про лікарські засоби», а також чинних нормативно-правових актів в тій їх частині, що не суперечить Закону.

Зокрема, Законом не передбачено видачу органом ліцензування дублікатів ліцензій та копій ліцензій для філій та структурних підрозділів ліцензіата.

Одночасно повідомляємо, що плани перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) складено Державною службою України з лікарських засобів з урахуванням вимог частини третьої Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VIII.

У разі прийняття Урядом або Верховною Радою України додаткових рішень щодо заборони проведення перевірок суб’єктів господарювання, обсяг доходу яких за попередній календарний рік перевищує 20 мільйонів гривен, Держлікслужбою будуть вжиті відповідні заходи.

Нагадаємо, що останнім часом суб’єкти фармацевтичного ринку, зокрема його роздрібної ланки повідомляють про те, що процес ліцензування діяльності з роздрібної реалізації лікарських засобів припинений. Зокрема з листами до органів влади звернулися Всеукраїнська громадська організація «Аптечна професійна асоціація України» та Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Миколаївська фармацевтична асоціація «ФармРада».

Також повідомляємо, що опубліковани наступні плани перевірок:


За матеріалами, наданими Держлікслужбою України
http://www.apteka.ua/article/336842

Немає коментарів: