ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 10 липня 2015 р.

МОЗ ПЛАНУЄ СПРОСТИТИ ПРОЦЕДУРУ ЗАКУПІВЕЛЬ ЛІКІВ


Міністерство охорони здоров'я планує цього року спростити процедуру закупівель ліків.

Про це повідомив міністр Олександр Квіташвілі, пише видання "BBC-Україна".

"Міністерство планує застосовувати усі механізми, аби швидко та ефективно забезпечити людей необхідними ліками", - сказав він.

Крім того, у міністерстві повідомили, що планують мінімізувати участь Держфінінспекції, аби пришвидшити декларування цін. Зазначається також, що форму заявок для фармацевтичних виробників мають оприлюднити протягом наступного тижня.

Як повідомляє видання, наприкінці травня прем'єр Арсеній Яценюк доручив голові Антимонопольного комітету Юрієві Терентьєву зайнятися демонополізацією ринку медикаментів.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі написав заяву про відставку. Про це він заявив на брифінгу в Міністерстві охорони здоров'я у четвер, 2 липня. "Я написав заяву про відставку", - сказав міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташві

http://www.5.ua/ekonomika/MOZ-planuie-sprostyty-protseduru-zakupivel-likiv-86878.html

Немає коментарів: