ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 1 липня 2015 р.

АПТЕЧНІ ЗАКЛАДИ ПІД ПИЛЬНИМ КОНТРОЛЕМ


За результатами дослідження, проведеного Івано-Франківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України, в містах Болехові і Яремчі, Городенківському, Долинському, Косівському, Надвірнянському, Рожнятівському, Снятинському та Тисменицькому районах встановлено ознаки монопольного становища суб’єктів господарювання, що діють на регіональних ринках послуг з організації роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

На даний час проводиться поглиблене дослідження діяльності таких аптечних закладів.

Також, з метою попередженнянеобґрунтованого підвищення цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, штучне виникнення дефіциту ліків, у т.ч. імпортного виробництва, не допущення антиконкурентних узгоджених дій (змов), адміністративна колегія територіального відділення надала 9-ом  суб’єктам господарювання обов’язкові для розгляду рекомендації.

Про результати розгляду рекомендацій учасники ринку зобов’язані повідомити територіальне відділення протягом 10-ти днів з моменту їх отримання.

http://briz.if.ua/29698.htm

Немає коментарів: